Elektriauto laadijad

Sõida päikeseenergial! Nutikas vahelduvvoolulaadija vähendab elektriarveid ja CO2 heitkoguseid, laadides elektriautot päikeseenergiaga või tipptundidel elektrivõrgu kaudu.

Integreeritud inverteriga autolaadija eelis on otse DC laadimine ehk siis puudub energia kadu AC/DC muundamisel
Euroopas toodavad tüüpilised päikesepaneelid 400–650 W. Aastane energiatoodang paigaldatud kWp kohta (kilovatitipp, maksimaalne võimsus parimatel tingimustel) jääb olenevalt asukohast vahemikku 900–1600 kWh; mida päikeselisem riik, seda rohkem energiat toodetakse.

Selle jaoks võtame näite PV-süsteemist, mille pindala on 6–7 m2 ja mis vastab ligikaudu neljale üksikule päikesepaneelile. Sellise suurusega PV-süsteem suudab aastas toota umbes 1000 kWh päikeseenergiat. 1000 kWh suudab VW e-Golfi täis laadida 28 korda ja läbida umbes 8000 km ning keskmine kulu on 13,20 kWh 100 km kohta

Nutikas elektriautolaadija

Automaatne 1-/3-faasiline lülitus | 1-faasiline: 7,4 kW/32A | 3-faasiline: 22kW/32A
3 laadimisrežiimi suurema paindlikkuse tagamiseks |
Maksimeerige päikeseenergia kasutamist
Dünaamiline laadimisvõimsus
Lihtne laadimine automaatse autentimisega
Integreeritud E-lukk laadimiskaabli turvalisuse tagamiseks
Click-In Design muudab paigaldamise kiireks ja lihtsaks
Pistikupesa lahendus; valige ise soovitud laadimiskaabel
Saadavuse ja hindade saamiseks võtke meiega ühendust
GoodWe elektrisõidukite laadija võimaldab majaomanikel laadida oma elektriautosid päikeseenergia ülemäärase energiaga, kas otse kasutaja päikeseelektrijaama katuselt või aku salvestussüsteemi kaudu. EV laadija saab paindlikult ühendada GoodWe päikeseinverterite või hübriidinverterite ja akudega, et moodustada täielik päikesest autosse seadistus. Integreeritud süsteemi hallatakse GoodWe Smart Energy Management System (SEMS) kaudu, mis sisaldab nutikaid jälgimis- ja laadimisfunktsioone.