Päikesepaneelide müük
ja projekteerimine
Esimene samm päikeseelektrijaama rajamisel on projekti koostamine. Selle käigus selgitame välja optimaalse suuruse päikesepargile.
Aitame leida sobivaima paiga päikesepaneelide paigaldamiseks, mis tagab võimaliku suurima tootlikuse.
Meie valikus on Sharp "back contact" ja "half-cut" tehnoloogial paneelid. Sharp PV paneelide tootevalik.
Sharpi kasuks räägib:
- 59 aastat tootmiskogemust.
- 10 aastat toote garantiid ja alates 25. aastast lineaarne võimsuse vähenemise garantii.
- Neljakordne elektriühenduste kaitse ja kõrge IP klass (veekindlus)
- Garanteeritud positiivne väljundvõimsuse tolerants 0-5%
- Sharp on Tier 1 solari tootjate nimekirjas, mis avaldatakse Bloomberg New Energy Finance (BNEF) poolt
"Back Contact" tehnoloogia
Tavalistel päikesepaneelidel on elementide elektrikontakt ühendused paneeli ees, blokeerides nii osaliselt päikesekiirgust elemendile. 60 elemendiga paneelid ei võimalda tihti efektiivselt ja maksimaalselt ära kasutada katuse kogu pindaala tänu seal olevatele erinevatele takistustele. Nii saame aga katusele paigaldada vähem paneele, mis omakorda tähendab väiksemat tootlikkust. Lahenduseks on Sharp "back contact" tehnoloogia, mis tähendab, et elektriühendused on viidud paneeli taha. Sharp "back contact" tehnoloogia vähendab kadusid 6 protsendilt kuni 3 protsendini, saavutades nii 50 protsendilise arengu. Lisaks saab paneel stiilse ja musta väljapeetud välimuse.
Half-Cut tehnoloogia
Half-Cut tehnoloogia on päikesemaailma üks uusimaid leiutisi ning see töötab lihtsalt põhimõttel. Päikesepaneelide elemendid on pooleks lõigatud ja see tagab parema optimeerimise varjude vastu.
Kui tavaline päikesepaneel omab 60 erinevat elementi ning kui kasvõi üks element on varjutatud, tähendab see suurt tootlikkuse langust. Half-Cut tehnoloogia paneelil on elemente poole rohkem.
Lõpptarnijale tähendab see aasta lõikes suuremat tootlikust ning paremat tuluteenimise võimalust.